Předsvatební schůzka "M" - Veronika Minarovičová - fotografka

Předsvatební schůzka „M“

Online předsvatební schůzka

Balíček “ M „
150 – 250 fotografií / max. 6h
Obřad / skupinové fotky / portrétní fotografie novomanželů / začátek hostiny a svatební zvyky 

Další informace k focení

OBŘAD

Při příchodu k oltáři se zkuste dívat před a kolem sebe, pokud to terén dovolí samozřejmě. Ve chvíli, kdy si budete dávat prstýnky koukněte na sebe to vždy na fotkách vypadá skvěle, hlavně nikam nepospíchejte a užijte si ten okamžik! To samé platí u prvního polibku. Na konci obřadu, kdy Vám budou chodit lidé gratulovat, tak fotím hlavně oddávající, svědky a rodiče. Není v mých silách vyfotit každého, kdo Vám bude gratulovat.

SKUPINOVÉ FOTKY

Vždy fotím skupinové fotky s rodiči a svědky. Bylo by dobré, kdyby jste si promysleli s kým budete chtít mít skupinovou fotku, aby jsme na někoho nezapomněli hlavně v případě, že bude na svatbě 30+ lidí.

FOCENÍ NOVOMANŽELŮ

Jako první bych Vás chtěla upozornit na to, že nemám moc ráda umělé pózy, proto nečekejte, že bych Vás pózovala do nepřirozených pozic.  Při focení Vás povedu, takže se nemusíte bát, že byste nevěděli co dělat. Nejraději mám přirozené fotky, při focení budete spíš soustředit na sebe než na mě, vypadá to přirozeněji. Také mám ráda akčnější focení jako je např. To, že se rozběhnete proti mě a třeba vyskočíte, ženich vezme nevěstu na záda, tancujete při focení atd.. 

Počasí: V případě, že bude svítit slunce je nejideálnější čas na focení portrétů cca hodinku před západem slunce, pokud to situace nedovolí, tak fotím hlavně ve stínu nebo protisvětle. Pokud by bylo zataženo, tak není potřeba řešit žádné ostré světlo a ani nemusíme čekat do západu slunce. Pokud bude pršet je vhodné mít připravený deštník nejlépe v neutrální barvě (béžová, světle šedá, bílá nebo ideálně průhledný).

HOSTINA

Na začátku hostiny fotím pouze „krmení“ v případě že budete mít polévkovou tradici, pak ale foťák odkládám a svatebčany při jídle nefotím, někomu to nemusí být příjemné. Během celé hostiny a odpolední zábavy  fotím převážně momentky, ale když by někdo chtěl ještě udělat skupinovou fotku, tak to vůbec není problém. Jinak při focení se soustředím především na novomanžele, ale nemusíte se bát, že bych nefotila svatebčany. Pouze víc pozornosti budu věnovat vám.